آموزش Seoبلاگ

چرا باید بر روی کلمات کلیدی بلند تمرکز کنید؟!

تمرکز بر کلمات کلید بلند و طولانی از تاکتیک های عالی برای سئو است درست است که تعداد سرچ این کلمات کمتر است و ترافیک کمتری دارند ولی ارزش این نوع ورودی های برای سایت ها بیشتر است زیرا تبدیل شدن اینگونه افراد به مشتری بسیار بیشتر است.

این گونه کلمات کلیدی باعث می شود که ترافیک سایت شما به تدریج بالابرود و باعث انگیزه شما بشود.

از جمله علت های دیگری که این نوع کلمات برای شما مناسب هستند این است که رقابت در اینگونه کلمات بسیار کمتر است و اگر سایتی تازه تاسیس دارید باید از این تاکتیک استفاده کنید زیرا در اول کار هر سایت تازه تاسیس گوگل و در کل موتورهای جستجوگر رتبه های خوبی به آن سایت نمی دهند.

کلمات کلیدی بلند چه کلماتی هستند؟!

کلمات کلیدی بلند بسیار مهم تر از کلمات کلیدی کوتاه هستند و باید به آن ها اهمیت دهید.شما با تشخیص مشتریان هدفتان و سرچ کلاتشان دایره لغات حوزه کاری خود را در بیاورید و سپس بر روی آن ها کارکنید.

با استفاده از این کلمات در بلاگ سایت خود می توانید به مشتریان خوبی را برای خود کنید و فروش خودتان را افزایش دهید.

این نوع کلمات می توانند برای شما بسیار سود آور باشند.

یک موضوع کلیدی انتخاب کنید

برای بلاگ خود یک موضوع کلیدی انتخاب کنید به عنوان مثال اگر بلاگی راجب مادر دارید کودکان و فرزندان را موضوع اصلی خود قرار دهید.

یا وبلاگ های غذایی راجب رستوران و و دستوالعمل های آشپزی صحبت می کنند.

به عنوان مثال ما در وبلاگ سرور وی دی اس راجب سرور وسئو و طراحی سایت مقاله تولید می کنیم.

اگر بخواهیم موضوعات بلند در یک سایت غذای ایتالیایی را نام ببریم می توانیم به موضوعات زیر اشاره کنیم:

پیتزای خانگی ایتالیایی،پاستا خانگی ایتالیایی،سالاد خانگی ایتالیایی و … از این قبیل کلمات.

لینک دادن از صفحات با کلمات کلیدی بلند به صفحات پر ارزش تر

یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید لینک دادن از مقاله ها و پست هایی که برای اینگونه کلمات یعنی کلمات کلیدی بلند به دسته های اصلی تر و پر ارزش تر که می خواهید دیده شود.

باید از این تاکتیک استفاده کنید!!!

نکته ای که بسیار مهم است این است که اگر می خواهید که فرو بالا و خوبی داشته باشید باید از این تاکتیک پیروی کنید زیرا اگر پیروی نکنید آینده ای نخواهید داشت پس حتما به این مورد توجه داشته باشید زیرا بیشتری خرید شما می تواند همین مورد باشد.

بلاگ در فروشگاه های اینترنتی بسیار مهم است زیرا بلاگ ها هستند که باعث افزایش ورودی و ترافیک سایت می شوند که این افزایش ترافیک باعث بالارفتن فروش شما می شود.

کلمات پر رقابت

یکی دیگر از مسائلی که باید به این تاکتیک توجه داشته باشید کلمات پررقابت هستند.معمولا در کلمات پر رقابت سایت های وجود دارند که از سرمایه زیادی برخوردار هستند و اگر شما بخواهید با آن ها به رقابت بپردازید باید از لحاظ مالی توان داشته باشید.

زیرا اینگونه سایت های با توان مالی زیادی که دارند نمی گذارند شما به رتبه های برتر دست پیدا کنید و این موضوع رتبه های شما را دستخوش تغییر می کند زیرا رقبا از هر روشی برای پایین کشیدن شما استفاده می کنند تا رتبه شان حفظ شود به اینگونه از روش ها سئو کلاه سیاه می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا