logo-lion-svds

آدرس

تهران، سهروردی شمالی، جنب بانک صادرات، پلاک ۷۱۰ طبقه۲ واحد۳

شماره تماس : 22912645-۰۲۱

دفتر مرکزی (قراردادها) :‌ شیراز، بلوار هفت تنان، خیابان نیستان، پلاک 145،  طبقه اول

شماره تماس : ۰۷۱۳۷۳۰۷۴۶۱

لطفا موارد مربوط به پشتیبانی خدمات میزبانی را فقط از طریق ایجاد تیکت در بخش پرتال مشتریان مطرح نمایید در صورتی که مشکل از این طریق برطرف نشد فقط با ارائه شماره درخواست پشتیبانی می توانید در ساعت اداری درخواست خود را پیگیری فرمایید. کارشناسان فنی و متخصصین ما در واحد های مربوطه در کمترین زمان ممکن آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند سریع ترین راه ارتباطی ممکن ارسال تیکت به آدرس ذیل می باشد :

بخش مربوطه پست الکترونیکی
روابط عمومی Info [at] servervds.com
واحد فروش Sales [at] servervds.com
واحد پشتیبانی هاستینگ Support [at] servervds.com
واحد پشتیبانی طراحی وب Cmssupport [at] servervds.com
واحد مالی Payment [at] servervds.com
واحد شکایات Abuse [at] servervds.com

سوالات متداول

شرایط پشتیبانی 24 ساعته ServerVDS به چه نحوی است؟

خدمات سرور وی دی اس طبق قوانین مرتبط با آن خدمت به صورت 24 ساعته ارائه می شود.جهت درخواست پشتیبانی ابتدا باید وارد ناحیه کاربری شوید و درخواست خود را به صورت تیکت به بخش مربوطه ارسال نمائید.پاسخ به تیکت شما از همین طریق ارسال خواهد شد یا در صورت نیاز کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت، همچنین در زمان پاسخدهی به تیکت شما معمولا از طریق ایمیل یا پیامک به جهت دریافت پشتیبانی می بایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید سپس از بخش پشتیبانی درخواست خود را در بخش مربوطه ثبت کنید. جوابیه پشتیبانی از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد. تمامی درخواست ها با اولویت زمان ارسال پاسخ داده می شوند. درخواست های پشتیبانی معمولا در کمتر از ۳۰ دقیقه پاسخ داده می شوند. جهت اطلاعات بیشتر صفحه قوانین و مقررات را مطالعه کنید.

 

آیا مراجعه حضوری به دفتر سرور وی دی اس امکانپذیر است؟

بله کاربر عزیز شما می توانید با هماهنگی قبلی از طریق تیکت یک فنجان چای و قهوه مهمان ما باشید.

آیا امکان دریافت پشتیبانی تلفنی می باشد؟

بله کاربر عزیز، اما در نظر داشته باشید برخی از موارد پشتیبانی نیازمند مستند بابت انجام اقدامات لازمه می باشد، به همین علت بهتر است درخواست پشتیبانی ارسال نمائید تا با اولویت به درخواست شما و سایر کاربران در اسرع وقت رسیدگی شود.