سئو و بهینه سازی وبسایت

هدف از ایجاد و طراحی هر سایت مختلف است، به عنوان مثال یک شرکت با هدف معرفی خود و یک فروشگاه نیز با هدف گسترش کسب و کار خود یک سایت ایجاد می کند.همانطور که گفتیم هدف از طراحی سایت ها متفاوت است ولی هدف مشترک آن ها از ایجاد یک سایت افزایش ورودی و بازدید کننده است.

راهکار های زیادی برای افزایش ورودی یک وب سایت وجود دارد ولی بهترین راه سئو و بهینه سازی وب سایت است زیرا طی تحقیقاتی که صورت گرفته بیش از 80 درصد ورودی وب سایت ها از موتورهای جستجوگر هستند.

پس اگر به دنبال برندینگ و افزایش فروش از وب سایت خود هستید ، بهترین راهکار سئو می باشد زیرا با یکبار هزینه در این زمینه می توانید تا چندین سال از آن بهره ببرید.

مهم ترین مسئله قبل از سئو هر وب سایت ، طراحی آن به صورت اصولی است. تیم طراحی وب سایت سرور وی دی اس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز و با رعایت اصول سئو در طراحی های خود ، وب سایتی با بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهد می کند.

سئو چیست؟!

SEO مخفف شده کلمه Search Engine Optimazation و به معنای بهینه سازی موتور جستجو گر است.
برای بهینه کردن یک وب سایت برای موتورهای جستجوگر ، باید یکسری اصول و قواعد را رعایت کرد.
در کل سئو به دوبخش سئو داخلی (ONPAGESEO) و سئو خارجی (OFFPAGESEO) تقسیم می شود.

سئو داخلی به کارهایی می گویند که در داخل سایت انجام می شود از جمله مهم ترین این موارد می توان به نحوه طراحی وب سایت و کدینگ آن اشاره کرد که باید به صورت اصولی و مطابق با قوانین موتورهای جست و جو انجام شوند ،از دیگر عواملی که در سئو داخلی سایت موثر است میتوان به سرعت لود وب سایت ، محتوای صفحات ، ایجاد متاتگ ها و ... اشاره کرد.

سئو خارجی به فاکتورهایی می گویند که از خارج وب سایت باعث بهبود سئو آن می شوند که یکی از مهم ترین مواردی که در سئو خارجی وب سایت ها موثر می باشد بک لینک ها هستند.

متخصصین سئو سرور وی دی اس بعد از چندین جلسه مشاوره تخصصی و بررسی اولیه وب سایت شما ، به اصلاح موارد سئو و بهینه سازی پرداخته و بعد از این جلسات بر روی بررسی رقبا و پیدا کردن کلمات کلیدی مختص حوزه کاری شما متمرکز می شوند.

مزایای سئو

راه های بازار یابی زیادی وجود دارند که به واسطه ی آن ها می توانید فروش خود را افزایش دهید ولی نکته قابل توجه این است که تا وقتی پول بپردازید دیده می شوید اما در مورد سئو این چنین نیست.

زمانی که شما وب سایتی بهینه شده و به اصطلاع سئو شده داشته باشید ، با کمترین هزینه بیشترین سود را از آن خود می کنید زیرا ورودی هایی که از موتور های جستجو گر به وب سایت شما می آیند مشتریان هدف شما هستند و این موضوع به بالارفتن فروش شما کمک قابل توجهی می کند.

خدمات سئو سرور وی دی اس

سئو و بهینه سازی سایت فرایندی زمان بر و بسیار تخصصی است که باید توسط افراد و تیم های خبره و باتجربه این حوزه صورت بگیرد.

تیم سئو سرور وی دی اس با استفاده از به روز ترین راهکار ها و ارائه برنامه ای بلند مدت و هدفمند وضعیت سئو سایت شما را بهبود می بخشد.

مراحل سئو و بهینه سازی سایت

  • مشاوره راجب کسب و کار شما
  • تحقیق کلمات کلیدی و بررسی رقبا
  • اصلاح ساختار داخلی سایت(سئو داخلی)
  • طراحی استراتژِی ایجاد بک لینک(سئو خارجی)
  • طراحی استراتژی تولید محتوا حرفه ای
  • اجرای حرفه ای و هوشمندانه کار
  • ارائه گزارش ماهانه از پیشرفت سئو سایت

جهت مشاوره رایگان راجب سایت خود با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *