بلاگعمومی

انتقال دهنده ها ، روشهای ریدایرکت url

روش های مختلفی برای تغییر مسیر یا انتقال URL وجود دارد:

  • تغییر مسیر 301
  • انتقال masked و انتقال html
  • تغییر مسیرهای دلخواه .htaccess

تغییر مسیر 301

موتورهای جستجوگر مانند گوگل تركیب 301 (دائمی) را ترجیح می دهند. این تغییر مسیرها می توانند به دلخواه تغییر یافته و پاک شوند. تغییر مسیرهای 302 (موقت) مانند تغییر مسیر 301 تغییر می کنند. با این حال ، از آنجاکه بازدید کنندگان و موتورهای جستجو را بدون بروزرسانی نشانک هدایت می کنند ، کمتر طرفدار دارند.

انتقال masked و انتقال html

اگرچه امکان ایجاد یک انتقال دهنده masked وجود دارد که محتوای وب سایت دیگری را در زیر دامنه شما نمایش دهد ، این کار نیاز به رمزگذاری اختصاصی دارد که توصیه نمی شود. علاوه بر این ، توصیه می شود از این روش ها برای نمایش محتوا از یک سرور خارجی در دامنه خود به دلایل زیر استفاده نکنید:

ناسازگاری با موبایل ها : قاب ها و ارسال های ماسک شده نمی توانند به درستی در دستگاه های تلفن همراه تغییر اندازه دهند زیرا از نمایش درست CSS و JavaScript هنگام بازدید سایت شما از طریق یک مرورگر تلفن همراه جلوگیری می کنند.

بهینه نبودن برای موتورهای جستوجو: در حالی که بازدید کنندگان ممکن است هنگام بازدید از سایت ، دامنه شما را ببینند ، موتورهای جستجو هنوز هم محتوا را توسط دامنه اصلی ارائه می دهند. این امر باعث جلوگیری از نمایه شدن پیوندهای شما یا به دست آوردن رتبه بندی موتورهای جستجو می شود. علاوه بر این ، انتقال masked هیچ گونه برچسب برای ارائه داده ها برای سایت شما فراهم نمی کند ، و مانع از ارائه موتورهای جستجو از سایت شما می شود.

اشتراک گذاری ضعیف در رسانه اجتماعی: وقتی پیوندهای مربوط به صفحه خود را از طریق صفحات رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید ، آنها از داده های صفحه شما تصاویر و توضیحات استخراج می کنند ، که آنها قادر نخواهند بود از طریق یک انتقال masked این اطلاعات را بازیابی کنند.

پیوندهای سایت: پیوندهای مربوط به صفحه به طور صحیح از طریق یک انتقال masked کار نمی کنند , باعث بروز مشکلات غیرمنتظره مرورگر ، عدم نمایش تغییرات URL و حتی با کلیک در سایت فقط دامنه شما را نشان می دهد . علاوه بر این ، این پیوندها می توانند امنیت لینک های شما را به خطر بیاندازند و خدماتی مانند PayPal به طور بالقوه معاملات را از صفحه شما مسدود می کنند.

اگر به جای استفاده از انتقال masked برای نمایش آن ، صفحه خود را با یک سرویس شخص ثالث تهیه می کنید ، احتمالاً این سرویس راه حل مؤثرتری برای نمایش محتوای شما خواهد داشت.

تغییر مسیرهای دلخواه .htaccess

برای سفارشی کردن قوانین بازنویسی و تغییر مسیر ، می توانید کدهایی به پرونده .htaccess خود اضافه کنید. این یک روش پیشرفته است که توسط servervds پشتیبانی نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا