آموزش cPanelبلاگ

تنظیمات Webmail و گزینه های آن

پس از وارد شدن به Webmail، چندین گزینه برای کاربر موجود است.

webmail

تغییر رمز عبور

با انتخاب این گزینه رمز عبور خود را می توانید تغییر دهید . تغییر آن ها مانند موارد مشایه است که از شما یک رمز و تکرار آن را می خواهد.

گزینه های حمل و نقل

برای کپی کردن تمام ایمیل های دریافتی به آدرس ایمیل دیگر، بر روی این گزینه کلیک کنید. اگر میخواهید نامهای ایمیل یا گزینه حمل و نقل دامنه را ایجاد کنید، باید آن را از داخل cPanel انجام دهید.

پاسخ خودکار

برای ایجاد یک پیام خودکار که به همه ایمیل های دریافتی پاسخ می دهد،بر روی این گزینه کلیک کنید. این یک ویژگی ساده است، اما باید بدانید که برای یک ایمیل مشخص نباید در بازه زمانی کوتاه چندین بار ایمیل خودکار ارسال کنید.

پیکربندی سرویس ایمیل

برای دیدن تنظیمات معمولی که باید هنگام پیکربندی یک برنامه ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird استفاده کنید، بر روی این گزینه کلیک کنید.

BoxTrapper

برای ایجاد این ایمیل منحصر به فرد که یک ایمیل پیشگیری از هرزنامه است،بر روی این گزینه کلیک کنید. BoxTrapper به تمام ایمیل های دریافتی نیاز دارد تا تأیید کنند که یک فرد واقعی ایمیل را فرستاده است و نه یک ربات. برای این مورد یک ایمیل حاوی لینک تایید برای ارسال کننده ارسال می شود که اگر کاربر لینک را باز کند ، ایمیل او وارد بخش ایمیل های مجاز شده و از آن پس آن کاربر می تواند به شما ایمیل ارسال کرده و آن ایمیل وارد اینباکس شما شود.

مسیر تحویل ایمیل

برای آنکه بفهمید که ایمیل وارد شده به کجا تحویل داده می شود از این گزینه استفاده کنید. این گزینه کمک می کند که ببینید ایمیل های شما به مقصد درست و مورد نظر شما میرسد کمک می کند.

فیلتر ایمیل

برای ایجاد فیلترهای ایمیل بر روی این گزینه کلیک کنید. فیلترها می توانند ایمیل های مهم را براساس آدرس ایمیل فرستنده، موضوع ایمیل، محتوای ایمیل و غیره شناسایی کنند. سپس فیلترها می توانند ایمیل را علامت گذاری کنند یا آن را به یک پوشه خاص ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا