آموزش Seoبلاگ

لینک بیلدینگ برای وبلاگ نویسان

لینک بیلدینگ به این معنا است که شما از سایت های دیگر به سایت خودتان لینک دهید.

این روش به شما کمک می کند که پست هایتان رتبه های بهتری بگیرند و وضعیت سایت شما در نتایج موتورهای جستجوگر بهتر شود و همین از لحاظ سئو.

لینک بیلدینگ کار راحتی نیست و باید با دیگران ارتباط بگیرید تا برای شما لینک سازی کنند.

درخواست لینک مرتبط


برای دریافت بک لینکهای مرتبط، باید وبسایتی را که میخواهید backlink از آن دریافت کنید را بشناسید.یک ایمیل درست کنید و برای هر سایتی که می خواهید از آن بک لینک بگیرید و ارتباط بگیرید.

نکته ای که قابل توجه است این است که شانس جواب گرفتن از این روش کم است و باید مطلب و محتوایی که می خواهید در آن سایت انتشار داده شود منحصر به فرد باشد که به مقاله شما بها دهند و لینکی از سایت شما در آن سایت بگذارند.

گروه های وبلاگ نویسان

یکی دیگر از روش هایی ارتباط گرفتن با دیگران جوین شدن در گروه های بلاگر ها هست.در هر کشور مختلف است به عنوان مثال در یک کشور گروه ها فیس بوکی می تواند مفید واقع شود و در کشوری مثل ایران گروه ها تلگرامی وبلاگ نویسان بسیار مفید واقع می شوند.

یکی دیگر از روش هایی که می توانید در ایران ارتباط بگیرید ایجاد کانکشن هایی با بقیه افراد در شبکه اجتماعی لینکدین است.

پست مهمان

پست مهمان روش دیگری است که می توانید با ایجاد پست و یا مقاله در سایت های دیگر یعنی سایت هایی که امکان ایجاد پست مهمان را دارند برای خود لینک سازی کنید.

این روش نه تنها برای بک لینک گرفتن مناسب است بلکه به معروف شدن برند شما هم کمک می کند زمانی که شما محتوایی جذاب تولید می کنید باعث می شود که مخاطب جذب محتوا و مقاله شما بشود و این قضیه به معروف شدن شما کمک می کند.

لینک سازی برای سایت کانتنت محور مهم است؟!

همانطور که گفتیم لینک سازی برای وبلاگ نویسان کار سختی است و در آپدیت های جدید الگوریتم های گوگل هم اهمیت محتوا از بک لینک بیشتر شده است.

پس به این نکته توجه کنید و تمرکز اصلی خودتان را بر روی ایجاد محتوای سایت خود بگذارید و اگر وقت اضافه آوردید به عملیات لینک سازی بپردازید.

زمانی که شما محتوای خوب و مناسب تولید کنید خود به خود لینک های با کیفیت تری می گیرید و این لینک ها طبیعی تر هستند.

البته همه بک لینک هایی که که دیگران به شما می دهند خوب نیست و گاهی اوقات باعث جریمه شما خواهد شد پس باید کنسول سایت خودتان را هر روز مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا