آموزش cPanelبلاگ

چگونه می توانم نام کاربری کنترل پنل خود را تغییر دهم؟

یک نام کاربری یک بخش حیاتی از حساب میزبانی شماست. علی رغم نام، تغییر آن بستگی به نوع میزبانی وب شما دارد. با مطالعه این مقاله می آموزید که در هر نوع هاستینگ توانایی تغییر نام کاربری را دارید یا خیر؟ اگر توانایی آن را دارید ، چگونه امکان پذیر است؟

تغییر نام کاربری در هر نوع هاستینگ امکان ایجاد مشکلات پیش بینی نشده ای را دارد که این امر رابطه مستقیمی با چگونگی کار و ساخت نام کاربری در Cpanel دارد ، پیشنهاد ما این است که این کار را انجام ندهید اما اگر برای انجام آن مصر هستید توصیه های زیر را جدی بگیرید:

  1. وب سایت های فعال شما ممکن است از کار کردن خود دست بکشند اگر فایل های کانفیگ آن بصورت خودکار بعد از تغییرات ، بروز رسانی نشوند. برای انجام تست ، زمانی از روز را انتخاب نمایید که ترافیک وب سایت شما پایین باشد تا کاربران کمتری در صورت بروز مشکل با آن برخورد کنند.
  2. قبل از انجام تغییرات باید همیشه یک پشتیبان کامل از حساب خود ایجاد کنید.
  3. نام دیتابیس های خود را قبل انجام هر کاری چک کرده و بعد تغییرات نیز این عمل را انجام دهید تا مطمئن شوید هیچ تغییری در آن ها ایجاد نشده باشد.
  4. هر فایل که از نام کاربری، پایگاه داده MySQL یا نام کاربری پایگاه داده استفاده می کند باید به روز شود.

سرورهای اشتراکی

متاسفانه، شما نمیتوانید نام کاربری مرتبط با کنترل پنل خود را تغییر دهید. پس از تنظیم، اجزای حیاتی با استفاده از آن نام به کار خود ادامه می دهند. برخی از این تنظیمات توسط وب سایت شما مورد استفاده قرار می گیرند و توسط servervds کنترل نمی شوند.

نمایندگان فروش

شما می توانید نام های کاربری را برای هر حساب کاربری ایجاد کنید که با رفتن به WHM و کلیک روی لینک Modify an Account آن را تغییر دهید. با این حال، شما نمیتوانید نام کاربری که در هنگام ثبت نام انتخاب کردید را تغییر دهید.

سرور مجازی و سرور اختصاصی

شما می توانید نام های کاربری را برای هر حساب کاربری ایجاد کنید که با رفتن به WHM و کلیک روی لینک
Modify an Account آن را تغییر دهید . با این حال، شما نمیتوانید نام کاربری ارائه شده توسط servervds را تغییر دهید؛ لینوکس همیشه root است و ویندوز همیشه administrator می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا