در مقاله cms چیست توضیح مختصری راجب وردپرس دادیم در این مقاله توضیح کامل تری راجب ورد پرس و تفاوت آن با سازنده وبسایت داده ایم.

دیگر ساخت یک وبسایت مانند گذشته کاری سخت و هزینه بر نیست و شما می توانید با خرید یک سرور ارزان قیمت و یک سیستم مدیریت محتوا آماده سایت خود را راه اندازی کنید.

وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا برای وب سایت ها است. نکته قابل توجه وردپرس پلتفرمی است که بسیاری از توسعه دهندگان و میزبان های وب از آن پشتیبانی می کنند و قالب های آماده وپلاگین های آماده زیادی دارد.

یکی دیگر از روش های ایجاد سایت استفاده از سازنده وب سایت ها هست . شما با استفاده از درگ اند دراپ می توانید سایت خود را بسازید ولی خوب شاید تمام نیاز های شما را برطرف نکند در ادامه به بررسی وردپرس و سازنده وبسایت ها خواهم پرداخت.

سازنده وبسایت چیست؟

یک سازنده وب سایت به شما کمک می کند که با کشیدن و رها کردن هر جز از سایت خود به صورت جداگانه سایت خود را درست کنید درست مثل بازی پازل و شما بدون هیچ تجربه برنامه نویسی یک سایت حرفه ای برای خود بسازید.

سازنده های وب سایت را معمولا با گرافیکی زیبا و جذاب درست می کنند که بعد از طراحی هر کسی که سایت را مشاهده کرد فکر کند که توسط یک حرفه ای ساخته شده است.

شاید بکارتان بیاید:  AMP چیست؟!

ده ها سازنده وب سایت وجود دارد شما فقط باید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما و کسب و کار شما مناسب است.

وردپرس چیست؟

وردپرس در آغاز یک پلتفرم وبلاگ نویسی بود ولی سریعا به سیستم مدیریت محتوای کامل تبدیل شد که الان شما می توانید با دانلود اخرین نسخه وردپرس و خرید یک سرور اختصاصی و یا سرور مجازی و یا هاست پرسرعت وردپرس و… سایت خود را بالابیاورید.

سازنده های وبسایت برای چه کسانی مناسب است؟

سازنده های وبسایت بیشتر بدرد کسانی می خورد که می خواهند هر چه سریعتر یک وبسایت ساده برای خود راه اندازی کنند و نیازی به یک سایتی ندارند که همه امکانات را دارا باشد.

اگر شما می خواهید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای بزنید این روش برای شما مناسب نخواهد بود حتی وردپرس هم برای ساخت سایت فروشگاهی مناسب نیست زیرا باعث سنگین شدن وردپرس می شود و کندی سایت را در پی دارد.

وردپرس برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که در بالا گفتیم وردپرس برای ساخت سایت فروشگاهی مناسب نیست ولی برای سایت های کانتت محور بسیار مناسب است زیرا امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد بسیار به شما کمک می کند که یک سایت شاخص بسازید.

بسیاری از سایت های فروشگاهی که توسط cms اختصاصی راه اندازی شده اند در قسمت بلاگ خود از وردپرس استفاده کرده اند.

اگر بخواهیم نتیجه ای بگیریم اگر شما نیاز به یک سایت دارید که باید سریعا به شما تحویل داده شودو هیچ دانش و تجربه در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت ندارید سازنده های وب سایت برای شما مناسب هستند .

شاید بکارتان بیاید:  آیا می توان به هر نوشته بیشتر از یک تگ h1 اضافه کرد؟!!

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید