در پست amp چیست؟ راجب amp توضیحاتی دادیم در این پست به شما خواهیم گفت که چرا و چگونه صفحات وردپرسی خود را با تکنولوژی amp بهینه کنید و سرعتش را افزایش دهید و همچنین به شما خواهیم گفت که چگونه بعد از اضافه کردن افزونه amp آن را با یواست خود ادغام کنید.

کدام پلاگین برای AMP مناسب است؟!

افزونه official AMP plugin بهترین افزونه رسمی است که به صورت عالی صفحات شما را amp می کند. با استفاده از این افزونه حتی می توانید قالب و محتوای خود را تبدیل به amp کنید.

هنگامی که این پلاگین را فعال می کنید، تمام آدرس های پست در سایت شما یک نسخه AMP / نسخه دارند. بنابراین شما می توانید به هر پست بروید، اضافه کنید / amp / به پایان URL و نسخه AMP را ببینید. این افزونه یک متا تگ استاندارد را در سر صفحه های معمولی شما ایجاد می کند که باعث می شود Google و دیگران این صفحات را تشخیص دهند.

شما همچنین می توانید پلاگین را برای استفاده از حالت مادری پیکربندی کنید، جایی که به سادگی کد و محتوای موضوع موجود خود را با نسخه سازگار AMP جایگزین می کند. با این وجود ممکن است لازم باشد برخی از ترفندها را در گزینه های پیکربندی پلاگین ایجاد کنید تا بتوانید این کار را در سایت خود انجام دهید.

این افزونه با یواست سئو مشکلی ندارد؟

پاسخی که یواست در بلاگ خود به این سوال داده است از قرار زیر است:

شاید بکارتان بیاید:  دسترسی به وب دیسک و WebDav

ما به طور خودکار با پلاگین رسمی AMP برای تولید ابرداده صحیح، نشانه گذاری ساختار یافته و سایر عناصر SEO همکاری می کنیم. نگران نباشید – ما از همه چیز مراقبت می کنیم.

پس با این پاسخی که یواست در بلاگ خود گفته است به این نتیجه می رسیم که اگر به صورت اصولی انجام دهید به مشکل خاصی نخواهید خورد.

استفاده از تکنولوژی amp می تواند به شما بسیار کمک کند زیرا این تکنولوژی سرعت لود صفحات سایت شما را بسیار بالا می برد و باعث بالا رفتن رضایت کاربرانتان می شود که این رضایت بهبود نتایج شما در سئو را به همراه خواهد داشت.

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید

برچسب‌ها: