هر سایتی برای هدف خاصی طراحی می شود و هدف مشترک تمام سایت ها بالابردن ورودی و ترافیک سایت است.

بالارفتن ترافیک سایت به اعتبار سایت بسیار کمک می کند و کاری می کند که سود خوبی به صاحبان سایت ها برسد.

زمانی که سایت شما ترافیک بالایی داشته باشد روش های کسب درآمد زیادی را می توانید راه اندازی کنید و از آن ها درآمد داشته باشید در این مقاله به روش های افزایش ورودی سایت و روش های کسب در آمد از آن ها می پردازیم.

روش های افزایش ورودی سایت دو راهکار دارد یکی اینکه یکسری فاکتور های سئو را در داخل سایت خود درست کنید و روش دیگر راهکار هایی را در خارج از سایت انجام دهید.

فاکتورهایی که در داخل سایت باید رعایت کنید:

تولید محتوا جذاب

اولین و شاخص ترین کاری که باید در داخل سایت انجام دهید تا ترافیک بالایی جذب کنید تولید محتواهای جذاب و هدفمند است.

منظور از تولید محتوای جذاب محتوایی است که کاربران را جذب خودش کند به عنوان مثال در تیتر مقاله را به صورت جنجالی بنویسید تا کاربران با خواندن تیتر به جذب آن شوند و بر روی سایت شما کلیک کنند.

تولید فیلم و عکس اختصاصی هم باعث جذاب شدن یک مقاله می شود که می توانید استفاده کنید.

درست کردن فاکتورهای سئو داخلی

از مواردی که باعث بهبود سئو سایت می شود و با بهبود پیدا کردن سئو یک سایت رتبه های آن سایت نیز بهبود پیدا می کند که این امر به افزایش ورودی و ترافیک سایت منجر خواهد شد.

فاکتور های سئو داخلی سایت بسیار زیاد هستند که می توانید در مقاله سئو داخلی مشاهده کنید.

از مهم ترین فاکتورهای سئو داخلی می توان به ایجاد متاتگ ها اشاره کرد .بعد از اینکه متاتگ های سایت خود را درست کنید و بهبود ببخشید سئو سایتتان بسیار خوب می شود.

شاید بکارتان بیاید:  انتقال دهنده ها ، روشهای ریدایرکت url

تولید محتوای بلند

یکی دیگر از مواردی که باعث مرجع شدن یک سایت و بهبود در سئو سایت می شود تولید محتوای بلند است.

علتی که این نوع محتوا ها به افزایش ترافیک ورودی سایت کمک می کنند این است که این نوع محتوا ها مرجع هستند و محتوا های کاملی هستند و گوگل و کاربران هم به دنبال محتوا ها کامل هستند.

سعی کنید مقاله هایی که تولید می کنید بالا ۲۰۰۰ کلمه باشد.

تولید محتوای اختصاصی

به این نکته باید توجه داشته باشید که محتوایی تولید کنید که اختصاصی باشد و برای خودتان باشد و به هیچ وجه کپی نکنید.

اگر مطالب و مقالاتی که می گذارید کپی باشد نه تنها از لحاظ سئو پیشرفتی نخواهید داشت بلکه دچار جریمه های گوگل خواهید داشت.

ولی اگر محتوا های اختصاصی تولید کنید و با برنامه جلو بروید پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.

خبرنامه

خبرنامه سایت خود را راه بیندازید.با ایجاد خبرنامه ای جذاب و رعایت کردن اصول ایمیل مارکتینگ بازدید کنندگان و ترافیک ثابت خود را تضمین کنید.

زمانی که شما این کار را انجام دهید هر روز و یا بسته به سیاست های خودتان به ایمیل بازدید کنندگانتان ایمیلی حاوی مقاله هایتان ارسال می شود که باعث می شود ترافیک ثابتی برای سایت خود تضمین کنید.

بلاگ سایتتان را درست کنید

زمانی که شما فاکتورهای بالا را رعایت کنید بلاگی جذاب و عالی خواهید داشت که این بلاگ باعث بالارفتن ترافیک سایت شما می شود.

تکنیک ویرایش پست های قدیمی

یکی از تکنیک هایی که باعث بالاتر رفتن ورودی سایت می شود به روز کردن محتوا ها قدیمی است.

گوگل و موتورهای جستجوگر عاشق محتوا هایی هستند که دائما آپدیت می شوند و به روزرسانی می شوند.

آپدیت شما هم می تواند شامل اضافه کردن ویدیو باشد و هم اضافه کردن به طول مقاله و اضافه کردن تصاویر به مقاله باشد.

پادکست

پادکست ها محتوا های صوتی هستند که در حال حاضر کاربران زیادی به دنبال آن هستند می توانید با تولید پادکست هایی جذاب مخاطبان خودتان را بسیار افزایش دهید.

ایجاد سیستم همکاری در فروش

با ایجاد چنین سیستمی کاربران شما بازاریابان شما می شوند و این امر هم به فروش بیشتر شما کمک می کند و هم به افزایش ترافیک ورودی سایت شما کمک می کنند.

شاید بکارتان بیاید:  الکسا چیست؟!

این روش در وب جهانی هم بسیار رایج شده است و یکی از بهترین روش ها برای فروش بیشتر شما است.

طراحی قالب جذاب و اصولی

یکی دیگر از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید طراحی قالب اصولی و جذاب است زمانی که شما قالبی طراحی کنید که کاربرانتان را به آن جذب کند.

تیم طراحی سایت سرور وی دی اس با رعایت تمام اصول به روز برای شما سایت هایی حرفه ای طراحی می کند اگر می خواهید از تعرفه های ما آگاه شوید به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید.

سرعت سایت خود را بهبود ببخشید

یکی دیگر از مسائلی که در جذب کاربران بسیار اهمیت دارد سرعت سایت است زمانی که سایت شما از لحاظ سرعت بارگذاری بیشتر از ۳ ثانیه طول بکشد احتمال اینکه کاربر صفحه سایت شما را ببندد و از آن بیرون برود بسیار زیاد است.

سعی کنید که سایتتان را از لحاظ سرعت بهینه کنید.

کلمات کلیدی سایت و حوزه خود را در پیدا کنید

قبل از ایجاد مقالات باید کلمات حوزه ی خود را در بیاورید و حول همان کلمات کلیدی مقاله تولید کنید.

مقالاتی که این گونه تهیه شوند به افزایش ورودی سایت شما بسیار کمک شایانی را خواهند کرد و ورودی شما را بسیار افزایش خواهند داد.

این گونه از مقالات برای سایت شما نه تنها ورودی جذب می کنند بلکه باعث افزایش فروش شما هم می شوند زیرا افرادی که با کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری شما وارد سایت شما می شوند مشتریان هدف شما هستند.

این مواردی که در بالا گفتیم مواردی بودند که در داخل سایت باید انجام دهید و بیشتر به سئو داخلی سایت مربوط می شدند در ادامه به مواردی که در خارج از سایت باید رعایت کنید می پردازیم :

شبکه اجتماعی

یکی از کارهایی که باعث جذب ورودی به سایت شما می شوند فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف است.

از جمله شبکه های اجتماعی که برای سئو وافزایش ورودی شما مهم هستند می توان به توییتر،لینکدین و پینترست اشاره کرد.

شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام هم برای جذب کابران به سایت بسیار مهم و مفید هستند و می توانید از این دوشبکه اجتماعی هم استفاده کنید.

ایجاد پست مهمان در سایت های دیگر

یکی دیگر از روش هایی که جذب ورودی بسیار کمک می کند ایجاد پست مهمان در سایت های دیگر است.زمانی که شما محتواهای جذاب خود را در سایت های دیگر پخش کنید باعث می شود که ورودی های خوبی برای شما ارسال شود و ترافیک سایت شما را بهبود ببخشد.

شاید بکارتان بیاید:  اصطلاحات سئو(آپدیت 2019)

انتشار ویدیو در سایت های اشتراک گذاری ویدیو

بعد از اینکه برنامه ای برای تولید محتوای ویدیویی خود ریختید و ویدیو های خود را تولید کردید باید آن ها را در شبکه های اشتراک گذاری ویدیو بارگذاری کنید.

معروفترین سیستم اشتراک گذاری خارجی که می توانید از آن استفاده کنید یوتیوب است .با انتشار ویدیو و لینک دادن به سایت خود می توانید کاربران زیادی را روانه سایت خود کنید.

از جمله سیستم های اشتراک ویدیو معروف در ایران هم می توان به آپارات ،نماشا و میهن ویدیو و… اشاره کرد که فعالیت در این گونه سایت ها باعث افزایش ترافیک شما خواهد شد.

استفاده از تبلیغات کلیکی

هر چقدر هزینه کنید همان قدر ورودی می گیرید.این نوع از تبلیغات به میزان هزینه ای که می کنید بستگی دارد و هر چقدر بیشتر هزینه کنید ترافیک بیشتری روانه ی سایتتان می شود.

استفاده از فروم ها

با ایجاد پرسش و پاسخ در فروم ها می توانید کاربران زیادی را روانه سایت خود کنید.

فرو ها نه تنها می توانند برای شما بازدید کننده بیاورند بلکه می توان با ایجاد لینک در اینگونه سایت ها سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

تبلیغ در شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از روش هایی که باعث جذب کاربران می شود تبلیع در شبکه های اجتماعی است.از جمله تبلیغاتی که باعث بالارفتن ورودی در سایت می شود استفاده از تبلیغات استوری در اینستاگرام است.

طراحی اپلیکیشن برای سایت

یکی از روش هایی که می توانید سایتتان را در به کاربران زیادی معرفی کنید طراحی اپلیکیشن برای سایتتان است

این نوع از اپ ها سایت شما را بسیار معروف می کنند که باعث بالارفتن ترافیک سایت است.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ روشی است که به شما کمک می کند تا سایتتان را از طریق ایمیل به دیگران ارسال کنید .این روش باید را باید اصولی انجام دهید تا بازده لازم را بگیرید.

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید