با یک برنامه میزبانی سرور مجازی، دنیایی از امکانات را باز می کنید که دارای محدودیت های موجود در میزبانی اشتراکی نمی باشد علاوه بر آن میتوانید از سرور مجازی به جای سرور اختصاصی بازی های کامپیوتری هم استفاده کنید. این مقاله برای کمک به تهیه سرور مجازی مورد نیاز شما با توجه به نیازتان ایجاد شده است.

شما همیشه می توانید به قسمت سرور مجازی ما در منو مراجعه کنید، در آنجا تمامی موارد مورد ارائه بیان شده است. در صورت نیاز به کمک فوری، می توانید از طریق چت زنده ۲۴/۷ با ما تماس بگیرید.

اصول اولیه در انتخاب

در ابتدا شما باید دانش کافی برای کار با سرور مجازی را داشته باشید ، در مرحله بعدی نوبت به انتخاب سیستم عامل شما میباشد که با توجه به سیستم عامل خود ، باید دانش کار با آن را نیز داشته باشد.

سرور مجازی و منابع شما

ما چندین پکیج سرور مجازی ارائه می دهیم که بر اساس موارد زیر دسته بندی می شوند:

  1. مقدار رم
  2. مقدار پردازنده
  3. مقدار هارد
  4. ترافیک مورد نیاز شما

نکته قابل توجه این می باشد که اگر شما این سرور را برای راه اندازی یک کنترل پنل یا وب سایت تهیه می کنید باید توجه داشته باشید که میزان کمی از آن برای فضای سیستم عامل و کنترل پنل شما مورد استفاده می شود و ممکن است از ۱۰۰% فضای خود استفاده ننمایید.

اگر سرور شما تحت سیستم عامل لینوکس است شما می توانید منابع فعلی خود را با استفاده از SSH بررسی کنید. با استفاده از رمز عبور root خود وارد شوید و دستور Top را اجرا کنید.نتایج مشابهی زیر را نمایش می دهد:

شاید بکارتان بیاید:  محتوای سئو شده چه شاخص هایی دارد؟!

top – 22:48:47 up 12 days, 11:55, 1 user, load average: 0.25, 0.21, 0.40
Tasks: 45 total, 2 running, 41 sleeping, 0 stopped, 2 zombie
Cpu(s): 0.0%us, 0.0%sy, 0.0%ni,100.0%id, 0.0%wa, 0.0%hi, 0.0%si, 0.0%st
Mem: 524288k total, 143592k used, 380696k free, 0k buffers
Swap: 0k total, 0k used, 0k free, 0k cache

آدرس آی پی

فقط یک آدرس IP به طور پیش فرض برای سرور مجازی شما اختصاص دارد. بنابراین، اگر درخواست آدرس های IP بیشتری را دارید، با ارسال یک تیکت ما را مطلع کنید.

امنیت

اقدامات امنیتی خوب در سرور مجازی شما مهمترین اعمال هستند. اگر حساب کاربری سرور مجازی شما به خطر افتاده باشد، می تواند منجر به یک سری از موارد ناخواسته از جمله از دست رفتن اطلاعات شود.
مطمئن شوید که:

  • همه راه های ورود امن هستند.
  • شما به طور مرتب همه اسکریپت ها را در سرور مجازی خود چک کنید و به روز کنید.
  • رمز عبور شما قوی و دشوار باشد.

در ابتدا یک رمز عبور قوی برای سرور مجازی شما ایجاد خواهیم کرد. لازم است که آن را به یک رمز غیر قابل حدس تغییر دهید.

مسئول امنیت سرور مجازی شما ، با خود شماست اما اگر مورد خاصی برای شما بوجود آمد کافیست که از طریق تیکت ما را در جریان بگذارید تا راه کار های مفید را به شما ارائه دهیم.

پشتیبان گیری

برای سرور مجازی عملیات پشتیبان گیری وجود ندارد و شما باید خودتان این عمل را انجام دهید. در موارد خاص در صورت نیاز به این امر نیز می توانید با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید تا پیشنهاد های خود را برای شما بازگو کنیم.

شاید بکارتان بیاید:  چگونه با cPHulk کار کنیم؟

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید

برچسب‌ها: