نصب سریع توسط MOJO Marketplace پشتیبانی می شود که نرم افزار قدرتمندی است که همراه تمام پلن های خود که شامل نصب انواع اسکریپت ها و نرم افزار هایی مانند WordPress می باشد به شما ارائه می گردد. این مقاله راجب شناسایی ارور های احتمالی هنگام استفاده از Quickinstall و راه حل رفع آن ها را ارائه می دهد.

نحوه شناسایی خطاهای نصب سریع

زمانی که Quickinstall هنگام نصب نرم افزار شما پیامی را نمایش داد ، همانند زیر یک نوار قرمز ایجاد خواهد شد که حاوی متن Something went wrong! خواهد بود:

Quickinstall

برای مشاهده دقیق ارور بر روی View Details در سمت راست پایین همان نوار کلیک کنید.

Quickinstall

جزئیات خطا اغلب به شما کمک می کند تا مشکل دقیقی را که Quick Install در حین مشکل یابی تجربه کرده است را شناسایی کنید.

علاوه بر این، اگر مرورگر قبل از نصب کامل بسته شود، نرم افزار به درستی نصب نمی شود و ممکن است قبل از نصب مجدد آن برنامه نیاز شود که آن را حذف کنید یا ممکن است خطایی مانند بالا برای شما تولید شود. در زیر لیستی از خطاهای رایج و نحوه حل آنها بیان شده است.

نحوه آدرس دادن مسائل و خطاهای عمومی

Files Already Exist

این مشکل یک نوار قرمز مانند نوار بالا برای شما ایجاد می کند که با زدن بر روی View Details پیامی مشابه زیر دریافت خواهید کرد:

Quickinstall

این خطا به این معنی است که در هنگام تلاش برای کپی کردن فایلهای اسکریپت جدید یا نرم افزار ، Quick Install تشخیص داده است که فایلهایی وجود دارند که با همین نام ها قبلا در دایرکتوری شما نصب شده و وجود دارند. این یک ویژگی ایمنی است که برای جلوگیری از نادیدگرفتن فایل های قبلی کاربرد دارد.

شاید بکارتان بیاید:  لینک سازی داخلی چیست؟چه تاثیری در سئو دارد؟!

برای حل این مسئله ابتدا اطمینان حاصل کنید که در حال تلاش برای نصب در دامنه درست و همان زیر شاخه هستید. سپس از طریق مدیریت فایل در cPanel اطمینان حاصل کنید که هیچ فایل یا دایرکتوری از وب سایت قبلی در این دایرکتوری وجود ندارد.

اگر چندین فایل و دایرکتوری در این مسیر وجود دارند ، ممکن است شما نیاز داشته باشید که آن ها را در یک پوشه بکاپ بریزید و برای نصب مججد آن اقدام کنید.حال زمانی که دایرکتی از فایل های موجود خالی شد ، یک بار دیگر عملیات نصب را طی کنید.

نکته: دیتابیس هایی که از قبل وجود داشتند باعث ایجاد این ارور نمی شوند زیرا Quick install در هنگام نصب یک دیتابیس جدید ایجاد می کند.

Browser Closed Prematurely

اگر در هنگام نصب مرورگر شما بسته یا کرش شود ، نصب شما ممکن است انجام نشود و بصورت کامل نشده باقی بماند.هنگام نصب مجدد نیز با ارور Files Already Exist برخورد خواهید کرد.

این خطا گاهی اوقات می تواند با بارگیری سایت با اشتباهات یا به صورت ناقص شناسایی شود و بعد از نصب ، سایت بدون تصویر یا محتوا باشد. این مشکل می تواند با حذف فایل های نرم افزار از دایرکتوری با استفاده از مدیریت فایل حل شود.

هنگامی که فایل های نصب ناقص را حذف کردید ، دوباره اقدام به نصب نمایید.

My Software Installed to domain.com/text Instead of domain.com

نصب سریع این گزینه را برای شما قرار می دهد تا وب سایت خود را در یک زیر دایرکتوری نیز انجام دهید. این کار هنگام انتخاب دامنه برای نصب و اضافه کردن متن اضافی در قسمت اختیاری برای نصب نرم افزار انجام می شود.

شاید بکارتان بیاید:  ارور Resource Limit Is Reached

هنگام نصب، اکثر نرم افزارها یا اسکریپتها برای ادامه استفاده از این URL، حتی اگر فایلها منتقل شوند، کد گذاری میشوند، در نتیجه وبسایت قادر به کارکردن نخواهد بود حتی در صورت حرکت به مکان مورد.

برای حل این مسئله توصیه می شود که نرم افزار مورد نظر را حذف کرده و نرم افزار را در مسیر جدید نصب نمایید تا هنگام نصب بصورت خودکار پیکربندی شود.

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید

برچسب‌ها:,