آیا شما سعی در بارگذاری سایت خود کرده اید و به نظر می رسد که کند است. ما می دانیم که این امر می تواند برایتان ناامید کننده باشد. هنگام تلاش برای تعیین اینکه چه چیزی ممکن است باعث کندی سایت شما شود ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ما در اینجا می خواهیم به این امکانات بپردازیم تا به شما در رفع مشکل کمک کنیم.

“کند” چیست؟ ما می دانیم که این مفهوم نسبی است و ممکن است شما یک سرعت را کند بدانید در حالی که ممکن است مشتری دیگری آن سرعت را کاملا خوب و مناسب بداند. از آنجا که تعیین میزان کند بودن برای همه غیرممکن است ، شما باید وب سایت خود را به بالاترین سرعت رسانده تا همه احساس سریع بودن کنند.

اتصال

مسائل مربوط به اتصال اغلب باعث می شود سایت ها کند ظاهر شوند در خالی که ممکن است اصلاً کند نباشند. ما منبعی را داریم که پیشنهاد می کنیم به شما کمک کند تا تعیین کنید آیا مشکلی در اتصال شما وجود دارد یا نه.

مانیتور dotcom

dotcom-monitor علاوه بر سایر خدمات خود ، ابزار تست وب سایت رایگان را نیز ارائه می دهد. شما به سادگی URL وب سایت خود را در قسمت ارائه شده وارد می کنید و اثبات می کنید که انسان هستید و بر روی START TEST کلیک کنید. سپس از مکانهای مختلف در سراسر جهان به سایت شما وصل می شوند ، بنابراین می توانید ارتباط خود را ببینید.

اگر سایت شما به موقع به سایر مناطق در سراسر دنیا متصل شد ، به احتمال زیاد ارتباط شما یا مسیر شما به سرور دارای مشکل است. در هر صورت لازم است با ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) خود تماس بگیرید. با این حال ، قبل از انجام این کار ، ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا مشخصات بیشتری در مورد این مسئله بفهمید.

شاید بکارتان بیاید:  استفاده از ابزار شبکه در cPanel

TraceRoute و WinMTR

اگر مایل هستید به شما کمک کنیم تا مکان دقیقی را که باعث کندی سایت شما می شود به شما بگوییم ، از طریق تلفن یا گفتگوی زنده با ما تماس بگیرید. پیشنهاد می کنیم از WinMTR استفاده کنید تا مسیر ردگیری خود را ارسال کنید. سرپرستان لینوکس ما سپس مسیر را بررسی می کنند ، دقیقاً مشخص می کنند که تاخیر از کجا به وجود می آید و به شما اطلاع می دهند تا ISP خود را آگاه نمایید.

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از بزرگترین تقصیراتی است که در پشت سایت وجود دارد. ما می توانیم منبعی را برای کمک به شما در پیدا کردن چگونگی اندازه گیری سایت خود با سرعت متوسط به شما پیشنهاد کنیم.

GTmetrix

پیشنهاد می کنیم از ابزاری به نام GTmetrix استفاده کنید. به سادگی آدرس سایت خود را وارد Analyze Performance کرده و Go را بزنید! سپس GTmetrix سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و برای سرعت کلی صفحه و ابزار YSlow به Yahoo نمره می دهد. همچنین می توانید زمان دقیق بارگذاری صفحه خود را ببینید.

همچنین می توانید جزئیات بیشتری در مورد نمره دریافت شده برای سرعت صفحه و YSlow دریافت کنید ، همچنین به عنوان یک جدول زمانی از زمان بارگیری هر جنبه از صفحه و اینکه چه زمانی در تاریخ شما بهترین زمان بارگذاری شما بوده است ، دریافت می کنید.

با استفاده از این ابزار ، شما باید به راحتی بتوانید سایت خود را به بهترین سرعت ممکن برسانید. GTmetrix همچنین هرگونه نقص سایت را به شما نشان می دهد ، بنابراین می توانید برنامه نویسی خود را تنظیم کرده و پرونده های بزرگی را ایجاد کنید که باعث سرعت کند می شوند.

شاید بکارتان بیاید:  رمز عبور برای محافظت از دایرکتوری ها

سرور در حال اجرا کند است

هدف ما این است که هر سرور با بهترین کیفیت و کارایی در حال اجرا باشد. با این وجود ، بعضی اوقات ممکن است یک سرور به دلایل مختلف کندتر از حالت عادی کار کند. شما می توانید مطمئن باشید که ما از همه آنها آگاه هستیم و دائماً نظارت می کنیم تا مطمئن شویم که سرور شما در همه زمان ها در حد مطلوب خود است.

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید