برخی از وبلاگ نویسان به طور مرتب مطالب بسیار خوبی را می نویسند و همه چیزهایی که ایجاد می کنند از بالاترین کیفیت برخوردار است. ولی در برخی اوقات این محتوا ها زیاد و با کیفیت خیلی هم خوب نیستند.ما در این مقاله به شما راجب این موضوع توضیح خواهیم داد با ماهمراه باشید.

چرا چند محتوا با یک موضوع برای seo مضر است؟!

اگر درمورد یک موضوع مقالات مشابهی نوشتید، به احتمال زیاد خودتان را در آن کلمه کلیدی محو کرده اید. اگر مقالات خود را در موضوعات مشابه و کلمات کلیدی مشابه قرار دهید، در واقع با محتوای خود رقابت می کنید. گوگل یک یا دو نتیجه از همان دامنه در نتایج جستجو نشان خواهد داد پس اصلا این کار را انجام ندهید و با یک کلمه کلید فقط یک محتوای با کیفیت درست کنید نه تعداد بیشتری.

جستجوگر چه محتواهایی را با کیفیت می دانند؟!

شاید با خود بگویید که به عنوان مثال سایت های خبری ممکن است با یک کلمه کلیدی خبر های زیادی داشته باشند ولی وضعیت بسیار خوبی هم در موتورهای جستجوگر داشته باشند پس آن های چکار می کنند.

شاید بکارتان بیاید:  چرا باید بر روی کلمات کلیدی بلند تمرکز کنید؟!

این حرف حرف درستی است و این اتفاق زیاد می افتد.همانطور که قبلا گفتیم لینک های داخلی یک وبسایت بسیار دارای اهمیت هستند و یکی از پارامتر هایی هم که گوگل محتوای با کیفیت را تشخیص می دهد همین لینک های داخلی هستند.یعنی مقاله ای که در سایت شما بیشترین لینک داخلی را داشته باشد از اهمیت بالاتری برخوردار است.

مقالات را با هم ترکیب کنید!!!

بله ترکیب چند مقاله با هم می تواند بسیار مفید واقع شود و به شما پیشنهاد می دهیم که این کار را انجام دهید.این کار اگر به صورت اصولی انجام شود برای شما مشکلی ایجاد نمی کند.

در زیر به شما می گویم که چکار کنید که اصولی باشد:

الف)کدام url را استفاده کنیم؟!

زمانی که می خواهید دو یا چند مقاله را با هم ادغام کنید یک موضوع است که باید به آن توجه کنید و آن این است که کدام url را انتخاب کنید که بیشترین بهره را ببرید.پیشنهادی که من به شما می دهم این است که url را انتخاب کنید که بیشترین ورودی را از موتورهای جستجوگر داشته باشید.

ب)مقاله جدید را برای یک پیام جدید آماده کنید!

مقاله ای که ترکیب می کنید را طوری بنویسید که پیام جدیدی داشته باشند و به گونه ای نباشد که پیام جدیدی نداشته باشد.سعی کنید به مقاله ای که ترکیب می کنید تیتر های و سرفصل های جدید تری اضافه کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

ج)ساختار متن خود را درست کنید!

زمانی که چند مقاله را با هم ترکیب می کنید به ساختار آن توجه ویژه ای داشته باشید زیرا زمانی که چند مقاله را باهم ترکیب می کنید باید به تیتر های مقاله توجه ویژه ای بکنید زیرا هر مقاله سرفصل ها و سرتیتر ها خاص خودشان را دارند و باید به گونه ای این تیتر ها را ارزش گذاری کنید که به مشکلی نخورید.

شاید بکارتان بیاید:  سی پنل (Cpanel) چیست؟

د)اضافه کردن یک نتیجه جدید به متن

یک کار دیگر که باید انجام دهید ایجاد پاراگرافی جدید برای نتیجه متن است زیرا زمانی که چند مقاله با هم ترکیب می شوند نتیجه گیری شان مقداری متفاوت تر می شود و باید نتیجه آن را عوض کنیدکه متنتان هم تغییری داشته باشد.

ه)پاراگراف های قبلی خود را نیز عوض کنید

تا جایی که می توانید پاراگراف های قبلی که ایجاد کرده اید را هم عوض کنید که متنتان تغییراتی را نیز داشته باشد.

و)تغییر مسیر را فراموش نکنید

اگر بر روی سایت شما افزونه یواست سئو باشد خودش اینکار را انجام می دهد و به لینک جدید ریدایرکت می کند ولی اگر یواست سئو را ندارید تمام مقالاتی که با هم ترکیب کرده اید را به url انتخابی خود ریدایرکت کنید که مشکلی برایتان از لحاظ داپلیکیت کانتنت ایجاد نشود.

در نتیجه به این رسیدیم که محتوای با کیفیت محتوایی است که اصولی بالا در آن رعایت شده باشد و همچنین از ترکیب چند مقاله خوب می توان یک مقاله با کیفیت بالا بدست آورد.

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید

برچسب‌ها: