اگر شما یک میزبان نمایندگی فروش، VPS یا سرور اختصاصی دارید، می توانید تعدادی از ابزار موجود در cPanel را برای حساب بازپرداخت خود تنظیم کنید از طریق مسیر WHM > Packages > Feature manager :

شما می توانید یک لیست ویژگی جدید ایجاد کنید یا یک موجود جدید را با چک کردن / غیر فعال کردن جعبه ها با ویژگی های مربوطه در منوی cPanel برای حساب هایی که در لیست ویژگی انتخاب شده اند اعمال می شود، ویرایش کنید.

توصیه می شود قبل از ایجاد یک حساب جدید cPanel در WHM پکیج بسته های میزبانی وب و لیست ویژگی ها را تنظیم کنید تا مدیریت حساب های Cpanel فرآیند آسان تری داشته باشند.

نکته: کاربران نمایندگی مجاز به دسترسی به لیست های ویژگی «پیش فرض» و «غیرفعال» نیستند، بنابراین چندین گزینه به طور پیش فرض برای لیست ویژگی های سفارشی شده خود غیر فعال شده اند و امکان فعال کردن آنها وجود ندارد. اگر می خواهید دسترسی کامل به تمام ویژگی های cPanel / WHM داشته باشید، باید دسترسی ریشه ای به سرور داشته باشید که برای سرور مجازی و سرور اختصاصی ارائه شده است.

برای استفاده از یک لیست ویژگی های سفارشی (متفاوت از حالت پیش فرض) به یک بسته ی میزبانی خاص از مسیر WHM> Packages> Edit بروید، به پایین صفحه بروید و لیست ویژگی دلخواه را از لیست کشویی انتخاب کنید:

حال تمام حساب های موجود و جدید cPanel با این بسته لیست ویژگی مورد نیاز شما را دارند.

برچسب‌ها:, ,