در این پست بلاگ، توضیح خواهیم داد که چرا شما نمی توانید تمام محتوای قدیمی خود را نگه دارید. همچنین خواهیم گفت که چه نوع محتوایی را حذف کنید و چه نوع محتوایی را نگه دارید.

در سئو هزاران هزار تکنیک وجود دارد که یکی از آن ها همین مورد است.

چرا شما نمیتوانید تمام محتوای خود را حفظ کنید


اگر محتوایی داشته باشی که بسیار قوی است و در نتایج رتبه ی خوبی گرفته است را باید یک تغییری در آن ایجاد کنید زیرا زمانی که شما می خواهید مقاله ای جدید تولید کنید اگر همان کلمه کلیدی قبل را انتخاب کنید و بر روی آن کارکنید گوگل را دچار شک خواهید کرد و بهتر است که فقط یک مقاله و صفحه را به یک کلمه کلیدی خاص اختصاص دهید.

اگر شما ۳ مقاله را با هدف تمرکز بر کلمات کلیدی مشابه یا بسیار شبیه سازی کرده اید، با خودتان برای آن فضاهای محدود در نتایج جستجو رقابت می کنید. شما گوگل را گیج خواهی کرد. به همین دلیل است که شما نمی توانید به طور بی وقفه در مورد یک موضوع و کلمه کلیدی یک محتوا بگذارید و آن را ترک کنید به همین دلیل باید مدیریت محتوا داشته باشید.

به روز رسانی، حذف یا ادغام


سه راهکار وجود دارد که می توانید با محتوای قدیمی انجام دهید. شما می توانید آن را نگه دارید، می توانید آن را حذف کنید یا می توانید آن را ادغام کنید. آیا مطمئن نیستید که باید چکار کنید؟ همه چیز بستگی به محتوای شما دارد.

شاید بکارتان بیاید:  سایتم را با www ریدایرکت کنم یا بدون www؟!

مطالب ارزشمند را به روز رسانی کنید!


آیا مقاله قدیمی شما هنوز بسیار ارزشمند است؟ آیا ترافیک زیادی را از گوگل برای شما می آورد؟ آیا پست هنوز هم با سایت و شرکت شما مطابقت دارد؟مطالب قدیمی که هنوز هم بسیار ارزشمند هستند، باید در وب سایت شما نگهداری شوند. اطمینان حاصل کنید که این محتوا به صورت منظم به روز می شود. مهمترین مقالات شما هرگز نباید حاوی اطلاعات نادرست باشد.

باید برنامه ای برای زمانبندی اینکار داشته باشید و هر روز به آپدیت مقاله های قدیمی بپردازید.

حذف (و تغییر مسیر) محتوای منسوخ شده


یک مقاله قدیمی است؟ آیا حاوی اطلاعات نامعتبر است؟ آیا حاوی اطلاعاتی است که دیگر آموزنده نیست؟ هر زمان و هر وقت شما در مورد یک رویداد آینده بنویسید یا چیزی جدید را اعلام کنید. پس از مدتی، این مقالات بسیار بی فایده هستند. این نوع مقالات باید حذف شوند. مطمئن شوید که مقاله را به چیزی مشابه (یا به صفحه اصلی اگر نتوانید یک جایگزین را پیدا کنید) را تغییر دهید.

ادغام محتوا


آیا مقالات متعددی در مورد همین موضوع نوشته اید؟ آیا آنها تقریبا یکسان هستند؟ آیا آنها برای موضوعات مشابه رتبه بندی می کنند؟ این نوع مقالات باید ادغام شوند. یک مقاله واقعا عالی را از دو (یا سه) نوشته شده به دست بیاورید. سپس اما فراموش نکنید که تغییر مسیر را انجام دهید.

میانگین امتیاز: / ۵. تعداد آرا:

هنوز رای داده نشده است شما اولین باشید

برچسب‌ها: