با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران محترم ServerVds

با توجه به هزینه بالای سرورهای های اختصاصی و مجازی خارجی تصمیم بر آن شد تا سرور های اختصاصی و مجازی ایران را برای کاربرانی که نیاز به منابع بالا و در واقع یک سرور اختصاصی با کیفیت نیاز دارند با تخفیف های باور نکردنی ارائه دهیم.

شما می توانید با مراجعه به صفحه سرور های ایران تمامی پلن های ارائه شده را همراه با تخفیف های بی نظیر مشاهده نمایید.

همچنین ما در اینجا به معرفی انواع تخفیف های ارائه شده می پردازیم تا دید کافی برای تهیه سرویس مورد نظر خود را داشته باشید.

۱٫ تخفیف های ارائه شده بر روی سرور های مجازی ایران

اغلب کاربران نیاز به یک سرور مجازی قدرتمند و تا حدی نزدیک به سرورهای اختصاصی دارند اما همیشه از تمامی منابع خود که برای آن هزینه پرداخت می کنند استفاده نمی کنند ، ما علاوه بر ارائه پلن های گوناگون تخفیف هایی در خرید های ۳ ماهه و ۳ ماه به بالا برای کاربران در نظر گرفتیم که این تخفیف ها را شما می توانید در پلن های سرور مجازی ایران SSD مشاهده کنید.

همچنین بر روی خریدهای ۶ ماهه سرور مجازی ایران Raid10 به شما عزیزان ۱ ماه همان سرویس را رایگان ارائه می دهیم.

و در آخر ارائه ۲ ماه سرویس رایگان با خرید ۱ ساله سرور مجازی ایران Storage در دسته سرورهای مجازی ایران در خدمت شما هستیم.

شاید بکارتان بیاید:  تنظیم آی پی استاتیک در ویندوز سرور
۲٫ تخفیف های ارائه شده بر روی سرور های اختصاصی ایران

در انتخاب منابع و تخصیص قیمت سرورهای اختصاصی اقتصادی ایران سعی بر آن بود بیشترین منابع را با کمترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهیم بنابراین در این دسته سرورها فقط تخفیف بر روی Class C با خرید ۳ ماهه ارائه شده است.

در سرورهای اختصاصی سازمانی ایران در تمامی پلن ها تخفیف های بی نظیر در خرید های ۳ ماهه قرار داده شده است.

مفتخریم که سرورهای اختصاصی استوریج ایران را می توانیم تا ۸۰ ترابایت هارد و هزینه پایین و همچنین تخفیف های باور نکردنی در خرید های ۳ ماهه به شما عزیزان ارائه کنیم.

لطفا برای مشاهده تخفیف ها به صفحه مربوطه هر سرویس مراجعه کنید ، شاید آنچه را که تصورش را هم نمی کنید بیابید!

سرورهای مجازی ایران

سرورهای اختصاصی ایران